Шлифовальный станок поверхности с шириной входа 1000 мм

Номер по каталогу: ZDM-1000US
Раб. ширина: 1000 mm
Макс. высота подъема: 100 mm
Диапазон скоростей: 0,8-6 m/min

Как выбрать станок

 

Je pravdou, že při dělení materiálu laserovým paprskem lze vytvořit řeznou hranu vysoké kvality, kterou nelze srovnávat s výstupem kupříkladu plazmového hořáku. Na první pohled se tedy může zdát, že následné další opracování výpalků již není třeba. Pravda je to však jen částečně a i při řezání vláknovým laseremmají brusky aleštičky své opodstatnění.

Prvním případem je řezání nerezové oceli či barevných kovů na pokraji maximální výkonové hranice daného vláknového zdroje. Při tomto typu zpracovánímateriálu nedochází k pálení materiálu, ale materiál je z menší části roztaven a tavenina vytlačena tlakem asistenčního plynu pod materiál, menší část je pak odpařena. Tavenina může na spodní části řezu vytvořit jemný grot, který zpravidlapoznáme při přejetí bříškem prstu či nehtem.
Při dostatečném výkonu vláknového zdroje je možné opravdu vytvořit technologicky zcela perfektní hranu bez jakéhokoliv okuje na spodní straně. Tato hrana je zpravidla velmi ostrá, což může být na závadu při dalším zpracování materiálu.

Řešením obou těchto problémů je právě zmíněná povrchová leštička a bruska, která navíc dovoluje dle použitých brusných elementů vytvořit na povrchu požadovanou strukturu, která může být zcela hladká, ale lze tímto způsobem vytvořit i efektní povrch drátkovaného nerezu či jiného materiálu.

Stroj pracuje na velmi jednoduchém principu. V přední části je umístěn pásový podavač, jehož šířka je u uvedeného příkladu 1000mm, lze ji však upravit dle požadavků zákazníka. Pás má speciálně navržený přilnavý povrch a může být vybaven i vakuovým přisáváním, zajišťujícím že nedojde k pohybu ani menších výpalků.

Pás zaveze opracovávaný výrobek nejprve do prvního stupně zpracování, určeného ke sražení ostrých hran a odstranění zmíněných okujů materiálu. Tento proces je proveden pomocí kartáčů rotujících v několika směrech. Speciální mechanismus rotace zajišťuje opracování všech vnějších i vnitřních hran výrobku,avšak bez jakéhokoliv vlivu na povrch výrobku. Toho se využívá při zpracování výpalků opatřených ochrannou fólií, které prochází pouze tímto prvním stupněm zpracování a fólie zůstává nepoškozena.

Druhý stupeň zpracování se provádí pomocí brusných pásů, vertikálně uložených na rotačním řemenu. Hrubost použitých elementů ovlivňuje vzhled povrchu finálního výstupu z broušení.

Celý proces broušení je velmi prašný a v průběhu postupu materiálu strojem je kovový prach z povrchu několikrát odstraňován tlakovým vzduchem a odsávánze stroje. Výstup ze stroje je proto opatřen mimořádně výkonnou filtrační jednotkou, která je speciálně navržena pro toto zařízení a je zárukou zachování čistého pracoviště a zachování bezpečného prostředí pro obsluhu zařízení.

Uvedenou konfiguraci stroje berte jako příklad, zařízení jsme schopni dodat v provedení s jiným rozměrem vstupního otvoru pro větší výrobky, či pouze v jednostupňovém provedení dle specifikací zákazníka, vytvořených s podporou týmu našich techniků.

Габариты: 2400x1780x1800 mm
Рабочая температура: 15 - 40 °C
Раб. ширина: 1000 mm
Макс. высота подъема: 100 mm
Диапазон скоростей: 0,8-6 m/min
Количество уровней обработки: 2
Система управления: Siemens

Цены на все волоконные лазерные станки включает в себя:

    - Комплектный станок с ЧПУ сразу готовый к работе
    - Промышленное охлаждение лазерного источника и режущей головы
    - Система управления, включая необходимое программное обеспечение для станков с ЧПУ
    - Установка оборудования и обучение персонала
    - Сервисная поддержка на территории Украины и склад расходных запчастей
    - Поддержка по телефону и выезд на место сервисного техника 

Разрабатываем предложения
включая расходы на эксплуатацию

Nechte si poradit od našich specialistů, který stroj je nejvhodnější pro Váš business

КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ