Фильтрационная установка для малоформатных лазерных станков, 3050 m3/ч

Номер по каталогу: TIG-FSD-3050
Эффективная сила всасывания: 1250 m3/h
Степень отделения: 99,99 %

Как выбрать станок

 

Filtrační zařízení firmy Tigemma nalezne uplatnění v mnoha oborech průmyslové výroby, ale i stavebnictví a všude tam, kde je kladen důraz na snižování emisí a zlepšování životního prostředí. Společnost 4ISP tento typ zařízení doporučuje pro vláknové řezací lasery s pracovní plochou menší než 3000x1500 mm. Celé zařízení je vyrobeno z ocelového plechu, který je opatřen polyuretanovým dvousložkovým nátěrem, zajišťující vysokou kvalitu ochrany všech kovových částí.

Celé zařízení je kompaktní, s integrovaným, kvalitně odhlučněným ventilátorem zajišťujícím průtok vzduchu 3050 m3/hod. Pro stroje s pracovní plochou 4000x2000mm a vyšší doporučujeme využívat dvojici filtrací. Toto řešení je umožněno stavebnicovou konstrukcí všech odsávacích jednotek Tigemma FSD.

Filtrační zařízení je opatřeno plně digitálním řízením, které na základě měření tlaku v jednotlivých částech zařízení provádí regeneraci filtračních jednotek pneumatickým oklepem. Odfiltrované prachové částice uvolněné čištěním filtračních kazet se zachytávají v zásobníku na spodní straně stroje. Zařízení je standardně naší firmou dodáváno s kazetami vhodnými přímo pro odsávání vláknového laseru, na žádost jsme však schopni navrhnout i řešení pro jiné průmyslové odvětví.

Kvalita použitého filtračního materiálu umožňuje přefiltrovaný vzduch vracet zpět do prostor pracoviště, což může v zimních měsících výrazně snížit náklady na vytápění objektu. Zařízení splňuje Nařízení vlády č. 361/2007Sb, příloha č. 2 a zároveň i nároky vyhlášky Ministerstva životního prostředí 356/2002 Sb. Množstvím prachových částic je zařízení zařazeno do kategorie malých nepojmenovaných zdrojů znečištění, který v naší legislativní úpravě zavazuje uživatele pouze k oznamovací povinnosti na Krajském oboru životního prostředí

Hlučnost 72dB

Габариты: 1310x1350x2505 mm
Вес: 518 kg
Потребляемая мощность: 3.00 kW
Рабочая температура: 15 - 40 °C
Рабочая влажность: <90 %
Amount of filter elements: 5
Inlet flange: 315
Степень отделения: 99,99 %
Эффективная сила всасывания: 1250 m3/h

Цены на все волоконные лазерные станки включает в себя:

    - Комплектный станок с ЧПУ сразу готовый к работе
    - Промышленное охлаждение лазерного источника и режущей головы
    - Система управления, включая необходимое программное обеспечение для станков с ЧПУ
    - Установка оборудования и обучение персонала
    - Сервисная поддержка на территории Украины и склад расходных запчастей
    - Поддержка по телефону и выезд на место сервисного техника 

Разрабатываем предложения
включая расходы на эксплуатацию

Nechte si poradit od našich specialistů, který stroj je nejvhodnější pro Váš business

КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ